Daily Archives: January 30, 2019

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (31.01.2019)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (31.01.2019)

Nesër në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe relativisht i ftohtë me reshje të herëpashershme të dobëta shiu dhe bore. Në Shqipëri nesër poashtu vranët por reshje do të jenë më intensive sidomos gjatë kësaj ...

Sot reshje  të lehta bore dhe shiu

Sot reshje të lehta bore dhe shiu

Në Kosovë sonte gjatë natës kishte reshje lokale shiu bore të cilat më të dendura ishin në lindje dhe juglindje.  Reshjet do të ndërpritën në orët e hershme të mëngjesit. Sot në tërë rajonin tonë do të bajë mot kryesi ...

Close