Daily Archives: February 7, 2019

Pamje të pabesueshme nga Amerika

Pamje të pabesueshme nga Amerika

Një çift i surferëve në Miçigan nuk lejuan që temperatura nën zero të mos i lejonin ata të praktikojnë sportin e tyre të preferuar - pasi ata u fotografuan duke udhëtuar nëpër liqenin Superior gjatë vorbullës polare javë ...

Rikthehet dimri...!

Rikthehet dimri…!

Fjalën e kemi për javën e ardhshme, por fillimisht do të kemi ngritje graduale të temperaturave nga dita e nesërme, kurse të dielën dhe të hënën do të ketë ngritje të mëtutjeshme të temperaturave të cilat do të jenë poth ...

Çfarë moti na pret nga sot?

Çfarë moti na pret nga sot?

Sot në tërë rajonin tonë pritet të mbajë mot me vranësira por pa reshje atmosferike. Nga dita e sotme rajoni ynë do të ndikohet nga masat ajrore të thata anticiklonike. Do të jetë relativisht ftohtë. Mot i ngjashëm na ...

Close