Daily Archives: February 10, 2019

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (11.02.2019.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (11.02.2019.)

Nesër në Kosovë do të mbajë mot jostabil, fillimisht me erëra jugperëndimore të cilat në orët e mbrëmjes do të ndryshojnë drejtim dhe do të fillojnë të fryjnë erëra të ftohta veriore. Reshjet do të fillojnë pasdite në fo ...

Nga nesër destabilizim i motit!

Nga nesër destabilizim i motit!

Moti i mirë i cili po mban këtyre ditëve nuk do të zgjasë shumë dhe kjo pritet të përfundojë që nesër. Nga nesër në tërë rajonin tonë pritet destabilizim i fuqishëm i motit si rezultat i depërtimit të frontit të fuqishëm ...

Shfrytëzojeni ditën e sotme!

Shfrytëzojeni ditën e sotme!

Sot në Kosovë do të mbajë mot mjaft i këndshëm dhe relativisht i nxehtë. Gjithashtu do të kemi edhe intervale të gjata kohore me diell dhe ndonjë vranësirë kalimtare. Gjatë pasdites dhe mbrëmjes do të fillojnë të fryjnë ...

Close