Daily Archives: February 11, 2019

Paralajmërim...!

Paralajmërim…!

Sot gjatë orëve të mbrëmjes pritet përkeqësim "dramatik" i motit ku do të kemi reshje të dendura shiu, erëra të fuqishme dhe pastaj reshje të dendura bore. Ashtu siç kemi thënë edhe në postimet tona paraprake sonte prite ...

Moti për sot dhe ditët e tjera të javës

Moti për sot dhe ditët e tjera të javës

Sot në Kosovë do të mbajë mot jostabil, fillimisht me erëra jugperëndimore të cilat në orët e mbrëmjes do të ndryshojnë drejtim dhe do të fillojnë të fryjnë erëra të ftohta veriore. Reshjet do të fillojnë pasdite në form ...

Close