Daily Archives: February 26, 2019

Afrohet fronti i ri i ftohtë ajror!

Afrohet fronti i ri i ftohtë ajror!

Sonte përsëri do të kemi destabilizim të motit me erëra mesatare dhe të fuqishme veriore, shtim të vranësirave dhe vetëm vende-vende reshje lokale bore. Kjo vjen si pasojë e frontit më të ri të ftohtë ajror që vije nga v ...

Moti për ditën e sotme!

Moti për ditën e sotme!

Sot në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm dhe pak më i nxehtë se dje. Në mbrëmje pritet të kemi shtim të vranësirave dhe përsëri erëra të ftohta veriore. Gjatë natës dhe të mërkurën priten reshje të dobëta bore. Pra, ...

Close