Daily Archives: April 13, 2019

Moti për dy ditët e vikendit

Moti për dy ditët e vikendit

Sot në Kosovë do të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira të herëpashershme. Vende-vende ka mundësi për riga apo rrebeshe shiu, kryesisht të dobëta. Në Shqipëri, Maqedoninë Veriore dhe Mal të Zi gjatë d ...

Close