Daily Archives: April 15, 2019

Moti për sot dhe ditëve tjera të javës

Moti për sot dhe ditëve tjera të javës

Sot në Kosovë do të mbajë mot me vranësira të shumta dhe herë pas here edhe me riga lokale shiu. Vende-vende do të ketë edhe rrebeshe lokale shiu me vetëtima dhe bubullimë. Nuk përjashtohet mundësia që të ketë edhe bresh ...

Close