Daily Archives: April 25, 2019

Nesër ditë e vërtetë verore!

Nesër ditë e vërtetë verore!

Nesër në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe mjaft i nxehtë. Pasdite mund të ketë edhe vranësira kalimtare, kurse në disa rajone kryesisht kodrinore-malore mund të ketë ndonjë rrebesh të izoluar shiu. Temperatu ...

Mot me diell dhe i nxehtë

Mot me diell dhe i nxehtë

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë. Pasdite vetëm në disa vise kodrinore-malore mund të ketë ndonjë rrebesh të izoluar shiu me vetëtima dhe bubullimë. Në Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të Zi gja ...

Close