Author Archives: meteo

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe zhvillim vranësirash. Pasdite pritet zhvillim i vranësirave konvektive të cilat do të kushtëzojnë rrebeshe lokale shiu me vetëtima, bubullimë dhe mundësi ...

Close