Category: Lajme

Edhe sot temperatura pranverore

Edhe sot temperatura pranverore

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pak më i freskët se dje. Kjo do të vije nga erërat e lehta por të freskëta veriore. Në Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të Zi nesër mot kryesisht stabil dhe mjaft i nxeht ...

Informacionet më të reja...

Informacionet më të reja…

Goditja e fuqishme Siberike e cila pritet nga e premta e sidomos të shtunën do të na sjellë edhe reshje kalimtare bore sidomos Shqipërisë. Pra, përpos erërave të fuqishme dhe të ftohta veriore dhe verilindore në Shqipëri ...

Close