Category: Maqedoni

Sot më nxehtë!

Sot më nxehtë!

Sot në rajon moti është stabilizuar pas frontit të ftohtë ajror i cili uli pak temperaturat gjatë ditës së djeshme. Në përgjithësi po mban mot me diell, por ka edhe vranësira vende-vende. Gjatë pasdites së vonshme në dis ...

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht stabil, me intervale të gjata kohore me diell dhe ndonjë vranësirë kalimtare.Do të jetë më nxehtë se sot. Pasdite vonë në disa rajone kryesisht kodrinore-malore mund të ketë rrebes ...

Sot më freskët, mbani një xhemper me vete

Sot më freskët, mbani një xhemper me vete

Sot në Kosovë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale kohore me diell. Do të jetë mjaft freskët veçanërisht paradite, ndërsa pasdite vranësirat pritet të tërhiqen gradualisht dhe do të ketë më shumë intervale kohore m ...

Close