auto_aerop1605611131

Fillon depërtimi gradual i acarit Siberik!
Rrugë të bllokuara, orteqe dhe viktima, Evropa e mbuluar nga bora
Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Lëvizja deri në 21:30, këto janë të gjitha masat për qytetet në zonën e kuqe
Miratohen masat e reja anti-Covid, zgjatet orari i lëvizjes dhe punës së gastronomisë
Skenë gati jo reale: Shikoni çfarë po transportonte ky kamion
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Tërmeti i fuqishëm godet Indonezinë: Mbi 34 viktima, njerëzit ende në rrënoja
Burri goditet nga rrufeja teksa po xhironte afrimin e një stuhie
Borë e madhe në Zvicër

Borë e madhe në Zvicër

Bora deri në gjunjë, bllokohen rrugët që shpijnë në Shalë të Bajgorës

auto_aerop1605611131