Category: Maqedoni

Edhe sonte erëra mjaft të fuqishme!

Edhe sonte erëra mjaft të fuqishme!

Cikloni i cili tani ka përfshirë territoret tona gjendet me qendren e tij afër Detit të Zi, në Maqedoni, Bullgari, Rumani dhe po marshon në drejtim të Turqisë dhe Greqisë duke shkaktuar edhe atje destabilizim të fuqishëm ...

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (05.2.2020.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (05.2.2020.)

Nesër në Kosovë do të mbajë mot plotësisht i vranët dhe me reshje bore. Vende-vende priten reshje të dendura bore të shoqëruara me erëra të fuqishme veriore dhe veriperëndimore. Pasdite vonë dhe në mbrëmje në rajonin e P ...

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë paradite do të mbajë mot i ngrohte, me intervale kohore me diell dhe vranësira, kurse pasdite do të ketë shtim të konsiderueshëm të vranësirave të cilat në mbrëmje do të sjellin reshje shiu, rrebeshe lokale ...

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (04.2.2020.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (04.2.2020.)

Nesër në Kosovë paradite do të mbajë mot i ngrohte, me intervale kohore me diell dhe vranësira, kurse pasdite do të ketë shtim të konsiderueshëm të vranësirave të cilat në mbrëmje do të sjellin reshje shiu, rrebeshe loka ...

Close