Category: Maqedoni

Moti për ditën e parë të javës

Moti për ditën e parë të javës

Sot në Kosovë do të mbajë mot pranveror, me intervale kohore me diell, vranësira dhe mundësi për ndonjë rigë të dobët dhe afatshkurtër shiu në ndonjë rajon. Edhe në Shqipëri dhe tërë rajonin do të mbajë mot i ngrohtë, ...

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (03.2.2020.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (03.2.2020.)

Nesër në Kosovë do të mbajë mot pranveror, me intervale kohore me diell, vranësira dhe mundësi për ndonjë rigë të dobët dhe afatshkurtër shiu në ndonjë rajon. Edhe në Shqipëri dhe tërë rajonin nesër do të mbajë mot i ...

Moti për ditën e parë të muajit Shkurt

Moti për ditën e parë të muajit Shkurt

Dita e parë e muajit Shkurt do ti përngjajë më shumë pranverës së vërtetë se sa dimrit. Gjatë ditës në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë. Mund të ketë vranësira të pakta. Temperaturat do të shënojnë ngritj ...

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (01.2.2020.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (01.2.2020.)

Dita e parë e muajit Shkurt do ti përngjajë më shumë pranverës së vërtetë se sa dimrit. Nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë. Mund të ketë vranësira të pakta. Temperaturat do të shënojnë ngritje të m ...

Close