mina-plaza-towers_md-780×439

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (16.01.2021.) E Shtunë
Sasi rekorde e borës në Zvicër
Momenti dramatik kur burri goditet nga rrufeja teksa ishte duke xhiruar video me celular
Fillon depërtimi gradual i acarit Siberik!
Rrugë të bllokuara, orteqe dhe viktima, Evropa e mbuluar nga bora
Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Lëvizja deri në 21:30, këto janë të gjitha masat për qytetet në zonën e kuqe
Miratohen masat e reja anti-Covid, zgjatet orari i lëvizjes dhe punës së gastronomisë
Skenë gati jo reale: Shikoni çfarë po transportonte ky kamion
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Tërmeti i fuqishëm godet Indonezinë: Mbi 34 viktima, njerëzit ende në rrënoja

mina-plaza-towers_md-780×439