CLOUDS STORM RAIN

Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Lëvizja deri në 21:30, këto janë të gjitha masat për qytetet në zonën e kuqe
Miratohen masat e reja anti-Covid, zgjatet orari i lëvizjes dhe punës së gastronomisë
Skenë gati jo reale: Shikoni çfarë po transportonte ky kamion
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Tërmeti i fuqishëm godet Indonezinë: Mbi 34 viktima, njerëzit ende në rrënoja
Burri goditet nga rrufeja teksa po xhironte afrimin e një stuhie
Borë e madhe në Zvicër

Borë e madhe në Zvicër

Bora deri në gjunjë, bllokohen rrugët që shpijnë në Shalë të Bajgorës
Bora shkakton kaos në rrugët e Britanisë, rrëshqet autobusi
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (15.01.2021.) E Premte

CLOUDS STORM RAIN