27 raste të reja me koronavirus sot, Prishtina futet në karantinë
Kufijtë ajror do të vazhdojnë të jenë të mbyllur
Qeveria merr vendim: Hapen kafiteritë, qendrat tregtare, çerdhet e kufijtë
Pamje aktuale satelitore, gjendja sinoptike
Nesër fillon vera klimatologjike apo meteorologjike
I riu nga Gjilani që është pasionant i madh i pulave
Nesër fillon faza e tretë e lehtësimit të masave anti Covid-19
Moti për sot dhe nesër

Moti për sot dhe nesër

Auto Draft
Historike: NASA e SpaceX nisin fluturimin e parë privat në hapësirë
6 raste të reja me koronavirus sot në Kosovë

Day: November 16, 2018

Vjen bereqeti i Zotit!

Pas një thatësie ekstreme masat ajrore të lagshta apo masat ciklonike do të shtrijnë ndikimin e tyre edhe mbi rajonin tonë duke sjellë reshje herë pas here të dendura bore ...

Moti për ditën e sotme

Sot  fillimisht në jug të Shqipërisë do të kemi riga lokale shiu kurse në pjesët tjera të tërë rajonit tonë ende do të mbetet thatë, me ulje të mëtutjeshme graduale ...