Rrufeja më e gjatë në botë e regjistruar deri më tani është 709 kilometra
Me ligjin e ri do të ndëshkohen personat që thonë që nuk ka virus
Valë nxehtësie në Evropë, tek ne vazhdon të qëndrojë ajri i freskët!
Pamje e mrekullueshme: Lumi i qytetit të Kamenicës pas reshjeve të shiut!
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (e diele) (14.06.2020)
Rreth 1 orë e gjysmë larg Prishtinës, Banja e rrallë me 18 lloje të ujërave shëruese
Moti për sot dhe nesër
Momenti kur rrufeja godet në Vlorë të Shqipërisë
Vazhdon dominim i plotë ciklonik me reshje shiu!
Stuhia ‘shuan’ tufën e harabelave në Podgoricë, qindra të ngordhur në trotuare dhe parqe
Moti për sot dhe nesër

Na kontaktoni

Për çdo nevojë që keni për të kontaktuar me një person të autorizuar në MeteoBallkan, mund të shkruani në e-mailin: [email protected]; ose të telefononi në: +38 44 398 010