Izmiri i Turqisë goditet edhe nga Cunami
Tërmeti afër 7 shkallësh të Rihterit në Turqi-Greqi, shemben ndërtesa! VIDEO
Kreta e Greqisë goditet nga një tërmet i fuqishëm prej 6.0 shkallësh
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (27.10.2020.) E Martë
Ministri Zemaj: Në karantinë mund të kthehemi nëse e humbim kontrollin
Lul Raka: Na pret një dimër i vështirë
Pamje e trishtë: Mollët ngrihen nga acari, mbesin pa u vjelur
Një front i ftohtë pritet të sjellë reshje shiu sonte në Kosovë!
Numri i të shëruarve edhe sot tejkaloi atë të të infektuarve
“Apophis” asteroidi që më 2068 mund të përplaset me Tokën

Moti

Page 1 of 54 1 2 54