Pamje të rënda nga Gurrakoci i Istogut, breshëri i bën rrafsh kulturat bujqësore!
Stuhia zë familjen  shqiptare në det: Shpëtohen 3 anëtarë, një grua ende nuk gjendet
Shqipëria “pushtohet” nga shiu, ua prish pushimet turistëve!
Mot i nxehtë, pasdite vonë dhe në mbrëmje zhvillime të fuqishme të vranësirave konvektive

Sot ditë me shi dhe stuhi!

Lumi i Shalës, kjo mrekulli shqiptare që mahnit turistët
Pamje të tjera dramatike nga Bejruti, çfarë ka mbetur nga shpërthimi
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (05.08.2020.) E Mërkurë
Borë në Alpet e Italisë dhe Zvicrës
Katër pushues nga Kosova rrezikonin të mbyteshin në Velipojë, i shpëton policia
Uragani “Isaias” godet tokën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe niset në drejtim të Uashingtonit dhe Nju Jorkut si Stuhi Tropikale
Cikloni i Gushtit në Detin Adriatik

Turizëm

Page 1 of 3 1 2 3