Kur pritet të kemi reshje shiu në Shqipëri dhe Kosovë?
Reshje të mëdha shiu në Dalmaci, shqyrtohet vendosja e gjendjes së jashtëzakonshme në disa zona!
Hapet për herë të parë qendra tregtare me shkallë lëvizëse në Kamerun, qindra rrëzime në ditë
Rrufeja më e gjatë në histori e regjistruar deri më tani është 709 kilometra
2020-ta shënohet si një ndër tri vitet më të nxehta në histori
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

CIA publikon enigmën: Sa është ora në këtë foto dimri
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (04.12.2020.) E Premte
Stuhia e fortë rrëzoi pemën 200-vjeçare, banorët tronditen me atë çfarë gjejnë te rrënjët
Stuhia e borës dhe akullit në Ballkanin veriperëndimor dhe pjesë të Evropës Qendrore
Peshkatari i varfër bëhet milioner, gjen në plazh jashtëqitjen “e paçmueshme” të balenës

Bujqësi

Page 1 of 5 1 2 5