Pamje të rënda nga Gurrakoci i Istogut, breshëri i bën rrafsh kulturat bujqësore!
Stuhia zë familjen  shqiptare në det: Shpëtohen 3 anëtarë, një grua ende nuk gjendet
Shqipëria “pushtohet” nga shiu, ua prish pushimet turistëve!
Mot i nxehtë, pasdite vonë dhe në mbrëmje zhvillime të fuqishme të vranësirave konvektive

Sot ditë me shi dhe stuhi!

Lumi i Shalës, kjo mrekulli shqiptare që mahnit turistët
Pamje të tjera dramatike nga Bejruti, çfarë ka mbetur nga shpërthimi
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (05.08.2020.) E Mërkurë
Borë në Alpet e Italisë dhe Zvicrës
Katër pushues nga Kosova rrezikonin të mbyteshin në Velipojë, i shpëton policia
Uragani “Isaias” godet tokën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe niset në drejtim të Uashingtonit dhe Nju Jorkut si Stuhi Tropikale
Cikloni i Gushtit në Detin Adriatik

Marketing

MeteoBallkan është prej faqeve më të vizituara shqiptare në kategorinë meteorologjike. Gëzon një reputacion të lartë për shkak të korrektësisë dhe saktësisë së vazhdueshme për vite. Me rreth 85 mijë ndjekës në Facebook dhe rreth 3,300 në Instagram, në një interval 24-orësh MeteoBallkan regjistron mesatarisht 40 mijë vizita në ditë.

Nëse jeni të interesuar që mesazhin e biznesit apo organizatës tuaj ta përcillni tek qindra mijëra klientë potencialë, ne mund t’ju prezantojmë oferta fleksibile që i përshtaten nevojave dhe mundësive të bizneseve tuaj.

Për më shumë mund të kontaktoni në:

+383 45 290 326;
[email protected]