Nga reshjet e shiut, Prishtina e siguron ujin e pijshëm për këtë vit
Moti për dy ditët e vikendit

Moti për dy ditët e vikendit

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (16.01.2021.) E Shtunë
Sasi rekorde e borës në Zvicër
Momenti dramatik kur burri goditet nga rrufeja teksa ishte duke xhiruar video me celular
Fillon depërtimi gradual i acarit Siberik!
Rrugë të bllokuara, orteqe dhe viktima, Evropa e mbuluar nga bora
Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Lëvizja deri në 21:30, këto janë të gjitha masat për qytetet në zonën e kuqe
Miratohen masat e reja anti-Covid, zgjatet orari i lëvizjes dhe punës së gastronomisë

Shqipëri/Maqedoni

Page 1 of 60 1 2 60