Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (27.10.2020.) E Martë
Ministri Zemaj: Në karantinë mund të kthehemi nëse e humbim kontrollin
Lul Raka: Na pret një dimër i vështirë
Pamje e trishtë: Mollët ngrihen nga acari, mbesin pa u vjelur
Një front i ftohtë pritet të sjellë reshje shiu sonte në Kosovë!
Numri i të shëruarve edhe sot tejkaloi atë të të infektuarve
“Apophis” asteroidi që më 2068 mund të përplaset me Tokën
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (15.10.2020) E Enjte
10 të vdekur, 162 raste të reja e 220 të shëruar nga Covid-19 sot në Kosovë

Lajme

Page 1 of 410 1 2 410