27 raste të reja me koronavirus sot, Prishtina futet në karantinë
Kufijtë ajror do të vazhdojnë të jenë të mbyllur
Qeveria merr vendim: Hapen kafiteritë, qendrat tregtare, çerdhet e kufijtë
Pamje aktuale satelitore, gjendja sinoptike
Nesër fillon vera klimatologjike apo meteorologjike
I riu nga Gjilani që është pasionant i madh i pulave
Nesër fillon faza e tretë e lehtësimit të masave anti Covid-19
Moti për sot dhe nesër

Moti për sot dhe nesër

Auto Draft
Historike: NASA e SpaceX nisin fluturimin e parë privat në hapësirë
6 raste të reja me koronavirus sot në Kosovë

Day: January 16, 2019

Sonte pak më “butë”!

Sot gjatë ditës kemi hyrë nën ndikimin e rrymave ajrore pak më të nxehta jugore. Këto rryma ajrore na vijnë nga Mesdheu dhe Afrika Veriore, megjithatë gjatë natës përsëri pritet ...