Konfirmohen 11 raste të reja me koronavirus, vijnë nga këto komuna
Moti për ditën e sotme, fuqizohen erërat
Cikloni nesër (e premte) godet Dalmacinë, Hercegovinën dhe Malin e Zi
27 raste të reja me koronavirus sot, Prishtina futet në karantinë
Sot dhe nesër me erëra, vende-vende të fuqishme
Ngriten temperaturat por ende pa stabilizim të tërësishëm të motit
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (09.06.2020.)
22 të shëruar dhe vetëm 4 raste me koronavirus sot në Kosovë
Nga nesër më nxehtë, por pasnesër rikthehen reshjet e shiut dhe rrebeshet!
Çfarë moti na pret nga sot

Çfarë moti na pret nga sot

Day: February 26, 2019

Moti për ditën e sotme!

Sot në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm dhe pak më i nxehtë se dje. Në mbrëmje pritet të kemi shtim të vranësirave dhe përsëri erëra të ftohta veriore. ...