Daily Archives: January 18, 2020

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (19.1.2020.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (19.1.2020.)

Sonte gjatë nates pritet të kemi tërheqjen e mjegulles, por njëkohësisht do të kemi shtim të vranësirave. Në pjesën veriore të Shqipërisë do të ketë edhe reshje atmosferike, shi nëpër ultësira dhe borë në viset kodrinore ...

Moti për sot dhe nesër

Moti për sot dhe nesër

Sot në Kosovë do të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira kalimtare. Do të fryjnë erëra të lehta kryesisht nga juglindja dhe jugu. Vranësirat e ulëta dhe mjegulla do të fillojnë të tërhiqen por mund të mbe ...

Close