Bie nga lartësia në plazhet e Ksamilit, vdes një grua
Plazhet e ëndrrave në Sarandë
Moti për ditën e sotme
Qëndroi ‘i heshtur’ për katër shekuj, por jo më – shpërthen vullkani në Indonezi, materialet vullkanike arrijnë deri në 5,000 metra lartësi
Zemaj paralajmëron kufizim të lëvizjes dhe të tubimeve nga dita e nesërme
Meteorët “Perseid” kulmojnë këtë javë!
Moti për ditën e sotme
Pritet “aktivizim” i pjesërishëm i atmosferës

Moti për ditën e sotme

Moti javor

Moti javor

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (10.08.2020.) E Hënë
Raka paralajmëron rritje enorme të rasteve me Koronavirus, nëse s’respektohen masat

Day: August 11, 2019

Moti javor!

Kjo javë parashihet të jetë e ndryshueshme sa iu përket kushteve sinoptike dhe kjo për shkak të frontit të ftohtë ajror i cili parashihet të vije të mërkurën pasdite dhe ...