Rrufeja më e gjatë në botë e regjistruar deri më tani është 709 kilometra
Me ligjin e ri do të ndëshkohen personat që thonë që nuk ka virus
Valë nxehtësie në Evropë, tek ne vazhdon të qëndrojë ajri i freskët!
Pamje e mrekullueshme: Lumi i qytetit të Kamenicës pas reshjeve të shiut!
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (e diele) (14.06.2020)
Rreth 1 orë e gjysmë larg Prishtinës, Banja e rrallë me 18 lloje të ujërave shëruese
Moti për sot dhe nesër
Momenti kur rrufeja godet në Vlorë të Shqipërisë
Vazhdon dominim i plotë ciklonik me reshje shiu!
Stuhia ‘shuan’ tufën e harabelave në Podgoricë, qindra të ngordhur në trotuare dhe parqe
Moti për sot dhe nesër

Day: December 4, 2019

Nga e premta më nxehtë!

Edhe sonte dhe nesër do të përballemi me temperatura të ulëta edhe pse asgjë ekstreme, pastaj nga dita e premte ajri arktik do të tërhiqet tërësisht nga rajoni ynë dhe ...