Daily Archives: December 13, 2019

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (14.12.2019.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (14.12.2019.)

Sonte gjatë natës dhe në orët e para të mëngjesit mbi Kosovë dhe Shqipëri do të kalojë qendra ciklonike e cila shumë shpejt do të ikë në drejtim të Greqisë. Si pasojë në Shqipëri priten reshje të dendura shiu, vende-vend ...

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët por relativisht i nxehtë për shkak të erërave jugore. Erërat jugore, juglindore dhe jugperëndimore do të fuqizohen gradualisht gjatë ditës duke arritur kulminacionit në mb ...

Close