Moti për ditën e sotme – ngrohtë dhe me rreze dielli
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (07.4.2020.)
Sot 20 raste të reja me koronavirus
Tornado e zjarrit – fenomeni i rrallë dhe i rrezikshëm
Stuhia e fuqishme e rërës mbërthen qytetin kinez, banorët panikosen
IKSHPK reagon me shqetësim: Njerëzit po mblidhen në Brezovicë e Prevallë
Më 8 prill në qiell do të shihni “Hënën e Trëndafiltë”
Tigri në një kopsht zoologjik të New York-ut del pozitiv për koronavirus
Dita shndërrohet në natë për një çast në Pakistan
Vdesin dy persona nga coronavirusi në Kosovë
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Day: January 15, 2020

Tërmet në Kosovë

Një tërmet eshte ndjere ne Kosove. Epiqendra e këtij tërmeti ishte në Zubin Potok, në afërsi të Mitrovicës. 4.3 shkallë të rihterit ishte dridhja e cila u ndje pak minuta ...