Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (04.4.2020.)
Breshëri më i madh që ndonjëherë ka goditur Tokën
Dy raste të reja me koronavirus në Kosovë
Vazhdon mot i paqëndrueshëm, por me reshje simbolike!
Fermeri gjakovar mbron pemishten e tij nga acari përmes tymosjes
Çfarë moti na pret sot dhe gjatë vikendit
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (15.3.2020.)
Edhe katër të diagnostikuar me koronavirus në Kosovë
Sonte mundësi reale për ngrica!
Covid-19 ngadalëson lëvizjen e Tokës

Day: January 16, 2020

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me mjegull, kurse i kthjellët në viset kodrinore-malore. Gjatë mesdites ka mundësi që të ketë rreze diellore edhe në ...