Category: Maqedoni

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (19.1.2020.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (19.1.2020.)

Sonte gjatë nates pritet të kemi tërheqjen e mjegulles, por njëkohësisht do të kemi shtim të vranësirave. Në pjesën veriore të Shqipërisë do të ketë edhe reshje atmosferike, shi nëpër ultësira dhe borë në viset kodrinore ...

Moti për sot dhe nesër

Moti për sot dhe nesër

Sot në Kosovë do të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira kalimtare. Do të fryjnë erëra të lehta kryesisht nga juglindja dhe jugu. Vranësirat e ulëta dhe mjegulla do të fillojnë të tërhiqen por mund të mbe ...

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (18.1.2020.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (18.1.2020.)

Nesër në Kosovë do të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira kalimtare. Do të fryjnë erëra të lehta kryesisht nga juglindja dhe jugu. Vranësirat e ulëta dhe mjegulla do të fillojnë të tërhiqen por mund të m ...

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot me ngrica dhe mjegull në mëngjes, ndërsa gjatë ditës në shumë rajone priten rreze diellore dhe ngritje e temperaturave, megjithatë nëpër disa lugina dhe ultësira mjegulla do të mbetet ende. ...

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (17.1.2020.)

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (17.1.2020.)

Nesër në Kosovë do të mbajë mot me ngrica dhe mjegull në mëngjes, ndërsa gjatë ditës në shumë rajone priten rreze diellore dhe ngritje e temperaturave, megjithatë nëpër disa lugina dhe ultësira mjegulla do të mbetet ende ...

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me mjegull, kurse i kthjellët në viset kodrinore-malore. Gjatë mesdites ka mundësi që të ketë rreze diellore edhe në disa ultësira. Edhe në Shqipëri dhe rajon  do t ...

Close