Sasi rekorde e borës në Zvicër
Momenti dramatik kur burri goditet nga rrufeja teksa ishte duke xhiruar video me celular
Fillon depërtimi gradual i acarit Siberik!
Rrugë të bllokuara, orteqe dhe viktima, Evropa e mbuluar nga bora
Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Rruga shndërrohet në pistë: Disa vetura aksidentohen në Prishtinë si pasojë e akullit
Lëvizja deri në 21:30, këto janë të gjitha masat për qytetet në zonën e kuqe
Miratohen masat e reja anti-Covid, zgjatet orari i lëvizjes dhe punës së gastronomisë
Skenë gati jo reale: Shikoni çfarë po transportonte ky kamion
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Tërmeti i fuqishëm godet Indonezinë: Mbi 34 viktima, njerëzit ende në rrënoja

Featured Stories

Recent Stories

Breaking News

Trending Stories

Don't Miss

More Stories

Top Videos

Politics

No Content Available

Science

No Content Available

Business

No Content Available

Tech

No Content Available

Health

No Content Available

World

No Content Available