Tag: Ball

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot tërësisht i vranët dhe mjaft i ftohtë, me erëra mjaft të ftohta verilindore. Reshjet e bores do të ndërpriten në shumicën e territorit ...