Tag: Ballin

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të pakta. Mëngjesi pritet të jetë i ftohtë, me ngrica të dobëta dhe mundësi për mjegull, ndërsa gjatë ...