Vjen ndryshimi gradual i motit, moti javor!
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (29.05.2020.)
“Varrezat e makinave” – pamje apokaliptike pas uraganit në Greqi
Nis faza e dytë, nga nesër mësimit i kthehen edhe këto klasë
E vendosur rrëzë malit, kjo është shtëpia më e çuditshme në botë
Prizrenasi që punon në Zvicër kultivon aroninë në vendlindje
Sot kulminacioni i nxehtësisë

Moti për ditën e sotme

Pamje apokaliptike/ Ura të shkatërruara dhe qytete nën ujë!
Greqi, 2 të vdekur dhe një i zhdukur nga stuhia
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (29.08.2020.)
Uragani Sally shkakton vërshime katastrofale në SHBA, priten edhe të tjera

Tag: Flat Earth

Page 1 of 2 1 2