Sot 20 raste të reja me koronavirus
Tornado e zjarrit – fenomeni i rrallë dhe i rrezikshëm
Stuhia e fuqishme e rërës mbërthen qytetin kinez, banorët panikosen
IKSHPK reagon me shqetësim: Njerëzit po mblidhen në Brezovicë e Prevallë
Më 8 prill në qiell do të shihni “Hënën e Trëndafiltë”
Tigri në një kopsht zoologjik të New York-ut del pozitiv për koronavirus
Dita shndërrohet në natë për një çast në Pakistan
Vdesin dy persona nga coronavirusi në Kosovë
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (12.3.2020.)
Kompania e duhanit thotë se ka gjetur vaksinën kundër koronavirusit, kërkon ndihmën e shtetit

Day: November 26, 2019

Page 1 of 4 1 2 4