Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

6 tërmete në Shqipëri në orët e natës, më i forti me magnitudë 4.6 të shkallës rihter
Tërmet në Shqipëri
Rrufeja më e gjatë në botë e regjistruar deri më tani është 709 kilometra
Përmbytje në Gjilan pas reshjeve të shiut
Gjendja momentale sinoptike, ende jemi nën ndikimin e masave të nxehta ajrore!
Ishin duke luajtur futboll, rrufeja mbyt 10 fëmijë
Reshje të dendura në Sarandë, rrëshqitje dherash në disa akse rrugore!
Vazhdojnë edhe sot reshjet e shiut
Përmbytet Durrësi!

Përmbytet Durrësi!

Reshje të dendura shiu në Durrës, përmbyten rrugët e qytetit

Day: January 17, 2020

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot me ngrica dhe mjegull në mëngjes, ndërsa gjatë ditës në shumë rajone priten rreze diellore dhe ngritje e temperaturave, megjithatë nëpër disa lugina ...