Tag: 1

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (11.01.2022.) E Martë

Çfarë moti na pret nga sot?

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira lokale. Mëngjesi priten të jetë mjaft i ftohtë, me acar polar. Temperaturat minimale pritet të ulen ...