Tag: ballina

Çfarë moti na pret nga sot?

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë pritet të kemi mot me vranësira dhe intervale kohore me diell. Më shumë vranësira priten në Rrafshin e Kosovë ku lokalisht ende mund të ketë fjolla të ...

Nesër pasdite vonë dhe në mbrëmje!

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot pothuajse i vranët dhe me reshje të herëpashershme lokale shiu. Në disa vise priten intervale të shkurtra kohore me diell, ndërsa në zonat ...

Page 1 of 312 1 2 312