Tag: p

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Do të jetë relativisht nxehtë, me erëra të lehta deri mesatare nga jugu dhe jugperëndimi. Temperaturat maksimale ...