Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Nga 1 qershori hapen plazhet në Shqipëri
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (26.04.2020)
Masa të reja ciklonike në drejtim të rajonit tonë
Paraditja e nxehtë, pasditja sjell shiun me vetëtima e bubullima
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (29.05.2020.)
Ministria e Shëndetësisë jep detaje për dy rastet e reja: Koronavirusi prek edhe Malishevën
Qeni pret prej tre muajsh në hollin spitalit pronarin e tij që vdiq nga koronavirusi
Sot mot i vranët: Shi në ultësira, borë në vise malore
Detit të Zi në Turqi i rikthehet kaltërsia, shikoni sa ka ndryshuar gjatë pandemisë
Raka paralajmëron rritje enorme të rasteve me Koronavirus, nëse s’respektohen masat
“Shtëpia e ylberit” – artistja shpenzoi mijëra dollarë për ta dizajnuar

Day: July 21, 2019

Moti javor

Fillimi i javës më të re në rajonin tonë do të karakterizohet me mot mjaft të nxehtë në shumë rajone, kurse në disa rajone pritet destabilizim i motit. Në pjesën ...

Tërmet edhe në Bosnjë!

Sot rreth orës 09:00 të mëngjesit në Bosnjë dhe Hercegovinë është ndëgjuar një tërmet jo edhe aq i dobët. Tërmeti kishte magnituden rreth 4.2 shkallë të Rihterit dhe u regjistrua ...

Moti për sot

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe mjaft i nxehtë me temperatura maksimale të cilat do të arrijnë rreth 32-34 gradë celsius. Edhe në Shqipëri në tërë territorin ...