27 raste të reja me koronavirus sot, Prishtina futet në karantinë
Kufijtë ajror do të vazhdojnë të jenë të mbyllur
Qeveria merr vendim: Hapen kafiteritë, qendrat tregtare, çerdhet e kufijtë
Pamje aktuale satelitore, gjendja sinoptike
Nesër fillon vera klimatologjike apo meteorologjike
I riu nga Gjilani që është pasionant i madh i pulave
Nesër fillon faza e tretë e lehtësimit të masave anti Covid-19
Moti për sot dhe nesër

Moti për sot dhe nesër

Auto Draft
Historike: NASA e SpaceX nisin fluturimin e parë privat në hapësirë
6 raste të reja me koronavirus sot në Kosovë

Day: October 8, 2019

Shok temperaturash në Amerikë!

Imagjinoni temperaturat verore në rrethinen e Kolorados së Shteteve të Bashkuara të Amerikes ku ajo maksimalja pritet të arrijë deri në 27-28 gradë celsius gjatë dites së nesërme, kurse pasnesër ...

Page 1 of 2 1 2