27 raste të reja me koronavirus sot, Prishtina futet në karantinë
Kufijtë ajror do të vazhdojnë të jenë të mbyllur
Qeveria merr vendim: Hapen kafiteritë, qendrat tregtare, çerdhet e kufijtë
Pamje aktuale satelitore, gjendja sinoptike
Nesër fillon vera klimatologjike apo meteorologjike
I riu nga Gjilani që është pasionant i madh i pulave
Nesër fillon faza e tretë e lehtësimit të masave anti Covid-19
Moti për sot dhe nesër

Moti për sot dhe nesër

Auto Draft
Historike: NASA e SpaceX nisin fluturimin e parë privat në hapësirë
6 raste të reja me koronavirus sot në Kosovë

Day: October 9, 2019

Pamjet e sotme satelitore!

Kjo është pamja momentale nga sataliti ku shihet snë Kosovë është pothuajse tërësisht kthjellët me disa vranësira shumë të pakta, ndërsa pak më shumë vranësira ka në disa rajone të ...

Moti për ditën e sotme

Sot në Kosovë do të mbajë mot më i ngrohtë, me intervale kohore me diell por edhe me vranësira. Temperaturat maksimale do të arrijnë rreth 23-24 gradë celsius. Në Shqipëri  ...