Sot numri i të shëruarve tejkaloi atë të të infektuarve
Bie nga lartësia në plazhet e Ksamilit, vdes një grua
Plazhet e ëndrrave në Sarandë
Moti për ditën e sotme
Qëndroi ‘i heshtur’ për katër shekuj, por jo më – shpërthen vullkani në Indonezi, materialet vullkanike arrijnë deri në 5,000 metra lartësi
Zemaj paralajmëron kufizim të lëvizjes dhe të tubimeve nga dita e nesërme
Meteorët “Perseid” kulmojnë këtë javë!
Moti për ditën e sotme
Pritet “aktivizim” i pjesërishëm i atmosferës

Moti për ditën e sotme

Moti javor

Moti javor

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (10.08.2020.) E Hënë

Kosovë

Page 194 of 210 1 193 194 195 210