Detit të Zi në Turqi i rikthehet kaltërsia, shikoni sa ka ndryshuar gjatë pandemisë
Kufizohet lëvizja e qytetarëve mbi 65 vjeç, këto janë oraret kur mund të dalin
Kush nuk i respekton masat e Qeverisë mund të dënohet deri në 12 vjet burg e 8 mijë euro gjobë
Pritet “aktivizim” i pjesërishëm i atmosferës

Moti për ditën e sotme

49 raste të reja me koronavirus dhe 25 të shëruar sot
Javë me mot të ndryshueshëm, por kryesisht stabile deri afër fundjavës!
Parashikimi i motit për nesër dhe ditët në vazhdim! (30.06.2020.)
Tentuan ta mashtronin, por i dhanë një thesar: Fermeri i vetëm në Shqipëri që kultivoi gabimisht domaten me çmimin marramendës
S’ka Gjendje  të Jashtëzakonshme, merren masa më rigoroze për COVID-19
Fronti i ftohtë freskon motin

Fronti i ftohtë freskon motin

Pritet “aktivizim” i pjesërishëm i atmosferës

MeteoGaleria

Page 2 of 4 1 2 3 4