Shefi nuk ia dha rrogën, punëtori hip në skele dhe e prishë shtëpinë që e ndërtoi
Ka kryer studimet master, por kosovari se pati asnjë mundësi- punon punëtor krahu
Qielli në Suedi merr ngjyrë rozë, banorët habiten kur e kuptojnë se gjithçka ishte faji i një personi
Kaos në rrugët e Italisë: Tornado e fuqishme rrëzon përtokë kamionët në Catania
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (29.11.2020.) E Diele
Temperaturat natën mes së hënës dhe së martës!
Nesër në mbrëmje afrohet “goditja” e dytë polare!
Kosovarit i futet ujku në banjo, momenti kur nxirret jashtë
Ngrin qyteti, njerëzit me çekiç thyejnë akullin për të lëvizur me makina
Moti nesër dhe ditëve në vazhdim! (25.11.2020.) E Mërkurë

Moti për dy ditët e vikendit

Kosovë

Page 2 of 244 1 2 3 244