Breshër i fortë në disa komuna të Kosovës

782
Shpërndarje
2.2k
Shikime

Sot në orët e pasdites në Kosovë janë regjistruar reshje të forta shiu të shoqëruara edhe me breshër.

Reshjet kanë përfshirë kryeqytetin dhe disa rajone tjera të Kosovës.

Reshje shiu dhe mot me vetëtimë e bubullimë po mbretëron edhe në këto orë në disa rajone të Kosovës.

Ditëve në vijim pritet të ketë përmirësim të motit dhe temperaturat do të ngritën ndjeshëm.

Ende nuk dihet nëse këto reshje breshëri do të kenë ndikim negativ në bujqësi.

Më poshtë po ju sjellin disa video nga qytete të ndryshme:

Rekomandime